روز جهانی طراحی صنعتی

طراحی صنعتی یک نتیجه نیست، بلکه یک فرآیند گسترده و چند وجهی است که هدف آن حل یک مشکل خاص است و ...

07/27/2022 13:30:14 +04:30

بسیاری از مردم طراحی صنعتی را به عنوان طراحی ظاهر و بسته بندی محصول می دانند. در واقع، وظایف بسیار بیشتری را در بر می‌گیرد. در مرحله توسعه پروژه، طراحان به این فکر می کنند که چگونه محصول را نه تنها زیبا ، بلکه راحت، آسان برای استفاده، کاربردی و قیمت آن را توجیه کنند.

روز جهانی طراحی صنعتی ، روز کسانیست که برای حل هر مسئله ای راهی میسازند و برای هر چالشی ایده ای خلق می کنند .

نشست هم اندیشی اساتید و متخصصین طراحی صنعتی سراسر کشور با مدیران سازمان زیباسازی شهر تهران روز دهم تیر ماه سال 1401 در خانه باغ اتحادیه تهران برگزار شد. موضوع اصلی سخنرانی ها حول مفهوم "طراحی انسان محور" بود.

سخنرانان این رویداد به شرح زیر بود:

جناب آقای وحید نوید آذر( طراحی و توسعه محصولات )
سرکار خانم آمال موسوی ( کسب وکارهای اجتماعی با نگاه نوآوری اجتماعی )
جناب آقای امیر خادم المله ( حوزه زبان شناسی )
سرکار خانم سهیلا فتحیه ( مدیریت استراتژیک طراحی )
جناب آقای حسن صادقی نائینی (دانشیار دانشگاه علم و صنعت ایران )

تشکر ویژه از:

جناب آقای دکتر صادقی نائینی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت تهران و مدیر کانون پژوهش طام
کانون پژوهش طام

‏‎کلون این روز را به تمام صاحبان اندیشه های خلاق و دیزاینر هایی که دنیا را برای زیستن به جای بهتری تبدیل می کنند ، تبریک عرض می نماید .

‏‎شرکت کلون آمادگی خود را جهت همکاری با دانشجویان رشته طراحی صنعتی اعلام می نماید. 

‏جهت ارسال مدارک کارورزی و پروپوزال کارآموزی از طریق ایمیل [email protected] اقدام فرمایید. ‏‎

مدیر تحقیق و توسعه کارخانه کلون سرکار خانم دکتر صفاری (مدرس دانشگاه تهران ) ، پس از تایید مدارک و مکاتبه با دانشگاه روند این دوره را شخصا نظارت خواهند کرد .

‏‎لازم به ذکر است ، دانشجویان برتر این دوره در بخش های مختلف شرکت و کارخانه جذب خواهند شد .

نشست روز جهانی طراحی صنعتی در محل خانه باغ اتحادیه ایران

نشست روز جهانی طراحی صنعتی در محل خانه باغ اتحادیه ایران

klun

شرکت کوبه تجارت مبین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر از جمله دستگیره های درب های چوبی، قفل و یراق آلات گوناگون به نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید.این محصولات با نام تجاری کلون که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است،توانسته جایگاه خود را در عرصه ی داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان بسپارد. همچنین از آنجا که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترین ها باور پیوسته مدیران این مجموعه میباشد، در راستای انجام این مهم افزون بر بکارگیری فناوری روز دنیا و تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استاندار و گواهینامه های بین المللی،با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر تلاش میکند تا برای ارتقای کمی و کیفی محصولات خود گامی نوین بردارد. تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل در فرایند تولید و عرضه و نمایندگان متعدد در سراسر کشورفعالیت میکند این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان در سال رونق تولید با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت بطور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید. امید آنکه بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.

تلفن های تماس

افتخارات ما