دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL-50

Double screw cabinet handle AL-50

جنس : آلومینیوم

طرح : مدرن

تنوع سایز : 2 سایز


رنگ ها:
  • 4 (3)

ویژگی های محصول

آلیاژ آلومینیوم
رنگ سیلور، کروم، مشکی
تنوع سایز 2 سایز
طول دستگیره
فاصله بین دو پیج 128, 192
مکانیزم ثابت
کاربرد دستگیره درب های کمد و کابینت
تجهیزات همراه پیچ فیکس
ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا و آبکاری
توضیحات

دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL-50

انتخاب دستگیره درب کابینت برای آشپزخانه از آخرین و ظریف‌ترین مراحل تکمیل کار ساختمان است. بنا به اهمیت کابینت آشپزخانه و یراق دستگیره درب آن انتخاب دستگیره مناسب از مهم‌ترین قسمت‌های کار بنا است.

دستگیره کابینت دوپیچ چیست؟

دستگیره خطی یا دو پیچ از پر‌فروش‌ترین انواع دستگیره درب کابینت آشپزخانه است. با توجه به اهمیت یراق دستگیره در سبک کابینت انتخاب آن بسیار حائز اهمیت است. انواع دستگیره کابینت تک پیچ، دوپیچ، دستگیره کابینت توکار، شاخه‌ای، مخفی و ممبران در بازار وجود دارد که در دسته‌بندی دستگیره کلاسیک و مدرن قرار می‌گیرند.

کیفیت دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم

دستگیره کابینت دو پیچ از انواع فلزی، سرامیکی و پلاستیکی تولید و عرضه می‌شود. آنچه در نصب یک دستگیره کابینت مهم به نظر می‌رسد، فاصله پیچ تا پیچ آن است. برای نصب این دستگیره‌ها بعد از سوراخ‌کاری دستگیره را با دو پیچ تعبیه شده آن به در وصل می‌کنند.

جنس دستگیره های دو پیچ

دستگیره‌های کابینت از آلیاژهای آلومینیوم، زاماک، برنج و پلاستیک است. فاصله بین دو پیچ دستگیره‌های دو پیچ دارای استاندارد مشخصی است. از آنجایی که دستگیره کابینت دو پیچ فضای بیشتری را روی در‌ها اشغال می‌کند طراحی و سبک آن در جلوه زیبایی فضای آشپزخانه تأثیر زیادی دارد.

نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما