دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL-60

Double screw cabinet handle AL-60

جنس : آلومینیوم

طرح : مدرن

تنوع سایز : 2 سایز


رنگ ها:
  • 5 (1)

ویژگی های محصول

آلیاژ آلومینیوم
رنگ سیلور، کروم، مشکی
تنوع سایز 2 سایز
طول دستگیره 168, 231
فاصله بین دو پیج 128, 192
مکانیزم ثابت
کاربرد دستگیره درب های کمد و کابینت
تجهیزات همراه پیچ فیکس
ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا و آبکاری
توضیحات

دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL-60

دستگیره درب کاربردی‌ترین بخش یک کابینت است که علاوه بر کارآیی و سهولت کار نقش مهمی در جلوه زیبای دکوراسیون آشپزخانه برعهده دارد.

شرح محصول

دستگیره‌های دو پیچ با استفاده از دو پیچ و به صورت عمودی یا افقی روی سطح کابینت قرار می‌گیرند. این یراق در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود که دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL-60  یکی از محبوب‌ترین آن‌ها است.

معرفی محصول

دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL_60  از دسته اکسسوری‌های مدرن به شمار می‌آید این یراق در 2  سایز و رنگ‌های متنوع شامل سیلور، کروم و مشکی ارائه می‌شود.

مشخصات کالا

دستگیره کابینت دو پیچ آلومینیوم AL_60  به طول 168  و 231  با فاصله دو پیچ 128 و 192  عرضه شده است. کاربرد این یراق در درب‌های کمد و کابینت است و آبکاری مطلوب و ماندگاری دارد.

خصوصیات مهم دستگیره کابینت دو پیچ AL-60

به دلیل تنوع در اندازه کابینت‌ها، دستگیره درب کابینت دو پیچ با سایزهای مختلف تولید و ارائه می‌شود. دستگیره کابینت دو پیچ برای درب کابینت‌هایی که سطح وسیع‌تری دارند باعث سهولت باز و بسته شدن درب می‌‌شود. آلیاژ آلومینیوم استفاده شده در این دستگیره باعث استحکام و دوام بالای آن است. دستگیره کابینت دو پیچ با سبک مدرن آشپزخانه امروزی بسیار یکدست و سازگار است.


نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما