دستگیره درب پلاک آلومینیوم - 7720

Plate door handle AL - 7720

دسته بندی: دستگیره پلاک

جنس : آلومینیوم

سبک : مدرن

ویژگی قفل : کلیدی، سوئیچی، سرویسی


رنگ ها:
  • 2/4 (7)

ویژگی های محصول

آلیاژ آلومینیوم
رنگ سیلور
مکانیزم اهرمی
کاربرد دستگیره درب های داخلی و خارجی
مناسب برای درهای چوبی
سازگار با قفل کلیدی، سوئیچی، سرویسی
تجهیزات همراه میله چهارپر ، پیچ فیکس
ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا و آبکاری
توضیحات

دستگیره درب پلاک آلومینیوم - 7720

یراق دستگیره درب به دلیل به‌روز شدن خانه و آپارتمان‌های امروزی به سبک مدرن تولید می‌شود. به خاطر طراحی زیبا و بی‌آلایش محصول دستگیره درب پلاک آلومینیوم 7720 با انواع چیدمان مختلف منازل سازگاری دارد.

دستگیره درب پلاک آلومینیوم برای تمام سلیقه ها

دستگیره درب پلاک برای انواع در‌های چوبی مثل سرویسی، کلیدی، سوئیچی مورد استفاده دارد‌. استفاده از آلیاژ آلومینیوم در دستگیره درب پلاک آلومینیوم 7720 باعث شده است که این محصول از دوام بالا‌تری برخوردار باشد و طول عمر آن افزایش یابد.

ویژگی های محصول دستگیره درب پلاک آلومینیوم 7720

رنگ سیلور دستگیره درب پلاک آلومینیوم و تنوع رنگی بالای آن محبوبیت این دستگیره را بین کاربران افزایش داده است. آلیاژ آلومینیوم و طراحی مدرن آن از ویژگی‌های خاص این محصول است. مکانیزم اهرمی سازگاری آن را برای در‌های چوبی با قفل کلیدی سوئیچی و سرویسی فراهم می‌کند. دستگیره درب پلاک آلومینیوم با آبکاری جدید دچار زنگ‌زدگی و رنگ‌پریدگی نمی‌شود و استفاده مدام از این محصول آن را دچار مشکل نمی‌کند.

دستگیره درب پلاک آلومینیوم سبکی مدرن و ساده

طراحی دستگیره‌های درب مدرن و جدید هر چه بیشتر به سمت سادگی پیش می‌رود. با تغییرات طراحی دکوراسیون منازل یراق‌آلات در‌ها نیز تغییرات قابل توجهی داشته‌اند. دستگیره درب پلاک آلومینیوم 7720  نیز با طرحی ساده و یکدست تولید شده است. در سبک جدید معماری و دکوراسیون از تزئینات و اشکال پیچیده اجتناب می‌شود.


نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما