سیلندر نرمال 70میلی متر

70mm normal cylinder lock

دسته بندی: قفل سیلندری

جنس : برنج

طول سیلندر: 70 میلیمتر

مکانیزم : نرمال  • 3/3 (3)

ویژگی های محصول

آلیاژ برنج
وزن 235گرم
ابعاد 16.7*36.2 میلی متر
مکانیزم نرمال
مناسب برای درهای داخلی و خارجی
طول سیلندر 70 میلی متر
تجهیزات همراه پیچ فیکس ، 3 عدد کلید
ضمانتنامه آبکاری ، اصالت و سلامت فیزیکی کالا
توضیحات

سیلندر نرمال 70میلی متر

روی یک سیلندر مناسب برای قفل پهن سرمایه گذاری کنید تا عمر قفل پهن خود را افزایش دهید و همچنان خانه خود را ایمن نگه دارید. این سیلندر دارای مکانیزم ضد ضربه محکم است که امنیت لازم در برابر هرگونه مزاحم را ارائه می دهد.

این قفل سیلندری دوطرفه امکان دسترسی کنترل شده کلید را از هر طرف درب فراهم می کند و از ورود ناخواسته محافظت می کند. این قفل سیلندری برای استفاده در درب های داخلی و خارجی است و طول آن 70 میلی متر است.

ما این قفل سیلندری را برای دوام و استحکام با آلیاژ برنج می سازیم. علاوه بر این، ما این قفل سیلندر را با سه کلید و تمام یراق های مورد نیاز برای نصب تامین می کنیم.


نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کوبه تجارت مبین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر از جمله دستگیره های درب های چوبی، قفل و یراق آلات گوناگون به نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید.این محصولات با نام تجاری کلون که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است،توانسته جایگاه خود را در عرصه ی داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان بسپارد. همچنین از آنجا که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترین ها باور پیوسته مدیران این مجموعه میباشد، در راستای انجام این مهم افزون بر بکارگیری فناوری روز دنیا و تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استاندار و گواهینامه های بین المللی،با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر تلاش میکند تا برای ارتقای کمی و کیفی محصولات خود گامی نوین بردارد. تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل در فرایند تولید و عرضه و نمایندگان متعدد در سراسر کشورفعالیت میکند این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان در سال رونق تولید با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت بطور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید. امید آنکه بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.

تلفن های تماس

افتخارات ما