قفل پهن کلیدی

Mortice key lock

دسته بندی: قفل پهن

جنس : آهن

عمق (فاصله لبه تا پیشانی) : 65 میلیمتر

مکانیزم :اهرمی

رنگ ها:
  • 2 (1)

ویژگی های محصول

آلیاژ آهن
وزن 530 گرم
عمق (فاصله لبه تا پیشانی) 65 میلی متر
رنگ ساتن
مکانیزم اهرمی
مناسب درهای داخلی
تجهیزات همراه مقابلی ، پیچ فیکس
ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا
توضیحات

قفل پهن کلیدی

قفل پهن کلیدی ازقفل های داخلی درب است که سطح پایه ای از امنیت را فراهم می کند که برای رفع نگرانی های حفظ حریم خصوصی کافی است. به عنوان مثال، در حالی که اینها برای درب ورودی شما به اندازه کافی ایمن نیستند، اما برای درهای اتاق خواب، اتاق های خصوصی و غیره عالی هستند. و برای دستگیره درها روزت و دستگیره درهای پلاک دار طراحی شده است.

قفل پهن کلیدی قابل استفاده در درب‌های اتاق خواب است. پس از نصب با استفاده از کلید کار می کند که معمولا در مکان هایی استفاده میشود که نیاز به امنیت بالایی ندارد.

نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کوبه تجارت مبین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر از جمله دستگیره های درب های چوبی، قفل و یراق آلات گوناگون به نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید.این محصولات با نام تجاری کلون که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است،توانسته جایگاه خود را در عرصه ی داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان بسپارد. همچنین از آنجا که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترین ها باور پیوسته مدیران این مجموعه میباشد، در راستای انجام این مهم افزون بر بکارگیری فناوری روز دنیا و تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استاندار و گواهینامه های بین المللی،با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر تلاش میکند تا برای ارتقای کمی و کیفی محصولات خود گامی نوین بردارد. تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل در فرایند تولید و عرضه و نمایندگان متعدد در سراسر کشورفعالیت میکند این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان در سال رونق تولید با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت بطور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید. امید آنکه بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.

تلفن های تماس

افتخارات ما