قفل پهن کلیدی تایپ H

Mortise key lock type H

دسته بندی: قفل پهن

جنس : آهن

عمق (فاصله لبه تا پیشانی) : 65 میلیمتر

مکانیزم :اهرمی


  • 3 (23)

ویژگی های محصول

آلیاژ آهن
وزن 463 گرم
عمق (فاصله لبه تا پیشانی) 65 میلی متر
رنگ مشکی
مکانیزم اهرمی
مناسب درهای داخلی
تجهیزات همراه پیچ فیکس
ضمانت نامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا
توضیحات

قفل پهن کلیدی تایپ H

قفل درب‌های اتاق خواب و حفظ حریم شخصی افراد داخل خانه مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید. هنگام نصب درب اتاق خواب استفاده از قفل پهن کلیدی بسیار حائز اهمیت است.

آشنایی با قفل پهن کلیدی

این قفل معمولا برای اتاق خواب استفاده می‌شود. با توجه به این‌که جنس اکثر درب اتاق خواب‌ها چوبی هستند. این مدل قفل با عمق 65 میلی‌متر ساخته می‌شود. جنس بدنه آن بسیار مقاوم و آهن ضد زنگ، وزن آن 463 گرم بوده و برای درب‌ها داخلی مناسب است. با خرید این محصول تجهیزاتی مانند پیچ فیکس را نیز دریافت می‌کنید. زبانه بزر گ این قفل از جنس فولاد و زبانه کوچک آن از جنس زاماک است. رنگ این قفل‌ها مشکی بوده و با ضمانت اصلت فیزیکی کالا تولید می‌شوند. این قفل برای کلیه درب‌های داخلی خانه کاربرد دارد.

نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما