قفل پهن سرویسی تایپ H

Mortise W.C. lock type H

دسته بندی: قفل پهن

جنس : آهن

عمق (فاصله لبه تا پیشانی) : 65 میلیمتر

مکانیزم :اهرمی


رنگ ها:
  • 3/6 (27)

ویژگی های محصول

آلیاژ آهن
وزن 472 کرم
عمق (فاصله لبه تا پیشانی) 65 میلی متر
رنگ مشکی
مکانیزم اهرمی
مناسب درهای حمام و سرویس بهداشتی
تجهیزات همراه پیچ فیکس
ضمانت نامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا
توضیحات

قفل پهن سرویسی تایپ H


قفل پهن سرویسی یک از پرکاربردترین قفل‌ها به خصوص برای سرویس بهداشتی است. مهم‌ترین مزیتی که تمامی افراد هنگام استفاده به آن اشاره کرده‌اند، این است که می‌توانید با استفاده از چرخش دستگیره درب را قفل یا باز کنید.

قفل پهن سرویسی

قفل درب سرویس بهداشتی اهمیت زیادی داشته و به طور کلی بنابر جنس درب سرویس بهداشتی انواع مختلفی دارند.کاربرد قفل‌ها برای امنیت هر مکانی غیرقابل انکار است. این مدل برای سرویس بهداشتی و اتاق کاربرد دارد. مغزی این قفل به همراه دستگیره موجود بوده و از طریق یک میله چهارگوش درون آن قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از دستگیره میله را بچرخانید. قفل پهن سرویسی دو زبانه دارد که زبانه بالا دارای قابلیت چرخش به چپ و راست و زبانه پایین قفل در یک مرحله وارد چهارچوب درب می‌شود. در بالا و پایین این قفل، دو سوراخ وجود دارد که یکی از آن‌ها برای نصب دسته و آن یکی برای قسمت کلیدی دستگیره قرار گرفته است. عمق این قفل 65 میلی‌متر بوده و هنگام تهیه تجهیزاتی مانند پیچ فیکس به شما ارائه می‌دهند.

وزن این قفل 472 گرم، رنگ قفل ساتن بوده و مکانیزم آن به صورت اهرمی تعبیه شده و آن را از جنس آهن می‌سازند و همین عامل سبب استحکام آن می‌شود.


نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما