ساخت ایران

شرکت کوبه تجارت مبین در شهر صنعتی مامونیه در چهل کیلومتری شهر ساوه قرار گرفته و با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر با نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید. این محصولات با نام تجاری کلون (klun) که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است، توانسته جایگاه خود را در عرصه داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان برساند.
از آنجایی که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترینها ، باور پیوسته مدیران این مجموعه می باشد ، کارخانه کلون جهت تولید محصولات خود از واحدهای کارگاهی برشکاری ، قالب سازی ، ریخته گری ، دایکاست و... که همگی دستگاه ها بالاترین استانداردهای جهانی را دارند استفاده میکند ، علاوه بر این شرکت کلون دارای دو خط آبکاری از نوع خلاء و نیکل کروم است که با وجود این تکنولوژی محصولات از لحاظ رنگ و آبکاری دارای ضمانت می باشند.
شرکت کلون توانایی تولید بیش از 17 میلیون قطعه از انواع قفل ها و دستگیره ها و سیلندر ها را مطابق با گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی را دارد ، همچنین با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر با کارشناسان شرکت برای ارتقاء کمّی و کیفی محصولات خود، گامی نوین بردارد.
انجام تست های مستمر توسط بازرسان طبق دستور العمل کنترلی شرکت ،در واحد کیفی کارخانه کلون ،همچنین بازرسی محصولات از نظر عملی و ظاهری توسط کارشناسان آموزش دیده ، ضامن منافع بلند مدت خریداران محترم می باشد ، جهت تحقق این امر الزامات چندین استاندارد ملی و بین المللی ایزو 2007-18001 و ایزو 2012-10004 و 2014-10002 و... در شرکت کلون استقرار یافته است.

تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل، در فرایند تولید و عرضه و همچنین نمایندگان منتخب در سراسر کشور ، این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان عزیز، با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت به طور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید.
امید آن که بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.
گروه صنعتی کلون;
klun

شرکت کوبه تجارت مبین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر از جمله دستگیره های درب های چوبی، قفل و یراق آلات گوناگون به نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید.این محصولات با نام تجاری کلون که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است،توانسته جایگاه خود را در عرصه ی داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان بسپارد. همچنین از آنجا که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترین ها باور پیوسته مدیران این مجموعه میباشد، در راستای انجام این مهم افزون بر بکارگیری فناوری روز دنیا و تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استاندار و گواهینامه های بین المللی،با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر تلاش میکند تا برای ارتقای کمی و کیفی محصولات خود گامی نوین بردارد. تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل در فرایند تولید و عرضه و نمایندگان متعدد در سراسر کشورفعالیت میکند این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان در سال رونق تولید با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت بطور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید. امید آنکه بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.

تلفن های تماس

افتخارات ما