ساخت ایران

شرکت کوبه تجارت مبین در شهر صنعتی مامونیه در چهل کیلومتری شهر ساوه قرار گرفته و با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر با نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید. این محصولات با نام تجاری کلون (klun) که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است، توانسته جایگاه خود را در عرصه داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان برساند.
از آنجایی که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترینها ، باور پیوسته مدیران این مجموعه می باشد ، کارخانه کلون جهت تولید محصولات خود از واحدهای کارگاهی برشکاری ، قالب سازی ، ریخته گری ، دایکاست و... که همگی دستگاه ها بالاترین استانداردهای جهانی را دارند استفاده میکند ، علاوه بر این شرکت کلون دارای دو خط آبکاری از نوع خلاء و نیکل کروم است که با وجود این تکنولوژی محصولات از لحاظ رنگ و آبکاری دارای ضمانت می باشند.
شرکت کلون توانایی تولید بیش از 17 میلیون قطعه از انواع قفل ها و دستگیره ها و سیلندر ها را مطابق با گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی را دارد ، همچنین با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر با کارشناسان شرکت برای ارتقاء کمّی و کیفی محصولات خود، گامی نوین بردارد.
انجام تست های مستمر توسط بازرسان طبق دستور العمل کنترلی شرکت ،در واحد کیفی کارخانه کلون ،همچنین بازرسی محصولات از نظر عملی و ظاهری توسط کارشناسان آموزش دیده ، ضامن منافع بلند مدت خریداران محترم می باشد ، جهت تحقق این امر الزامات چندین استاندارد ملی و بین المللی ایزو 2007-18001 و ایزو 2012-10004 و 2014-10002 و... در شرکت کلون استقرار یافته است.

تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل، در فرایند تولید و عرضه و همچنین نمایندگان منتخب در سراسر کشور ، این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان عزیز، با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت به طور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید.
امید آن که بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.
گروه صنعتی کلون;
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما