لولا پروانه ای 4 اینچ

Door hinge 4 inch

دسته بندی: سایر محصولات

جنس : آهن

وزن : 144 گرمرنگ ها:
  • 3/6 (7)

ویژگی های محصول

آلیاژ آهن
رنگ ساتن
وزن 144 گرم
ابعاد 148 میلی متر
زاویه باز شدن 270 درجه
ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا
توضیحات

لولا پروانه ای 4 اینچ


لولا درب از یراق‌آلات اصلی و مهم در‌ها است که به منظور باز‌و‌بسته شدن آسان درب و قرار‌گیری آن روی چهار‌چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. لولا‌ها در دو مدل سر‌تخت و سر‌نیزه تولید می‌شوند که لولا‌های پروانه‌ای در گروه مدل سر‌تخت وجود دارند.

ویژگی های لولا پروانه ای

لولای پروانه‌ای ۴ اینچ با متریال آهن، برنج و استیل تولید می‌شوند و غالباً در دسته‌بندی لولا‌های تخت هستند. رنگ این لولا طلایی، نقره‌ای، زیتونی و قهوه‌ای است و دارای گواهینامه استاندارد با کیفیت مناسب است.

کیفیت ابزار و یراق آلات حرف اول آرامش

لولای در یکی از قطعاتی است که به طور مستمر در حال حرکت به چپ و راست است. خشک شدن دو قسمت لولا و ساییدگی آن‌ها موجب ایجاد صدای ناخوشایند درب می‌شود. لولا پروانه‌ای با ارتفاع 4  اینچ در درب‌هایی که چارچوب آن‌ها ساده است نصب می‌شود.

معرفی محصول

لولای پروانه‌ای 4 اینچ از متریال آلیاژ آهن دارای 144  گرم وزن و رنگ ساتن در فروشگاه کلون عرضه می‌شود. این لولای استاندارد و محبوب در ابعاد 148  میلی‌متر با زاویه باز شدن 270  درجه نصب می‌شود و از درجه ضمانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا برخوردار است.

نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما