لولای پمپی پایه ثابت

KLUN hinge

دسته بندی: سایر محصولات

جنس : آهن

مدت زمان بسته شدن : 5-7 ثانیه

وزن : 76 گرم


رنگ ها:
  • 3/7 (26)

ویژگی های محصول

آلیاژ آهن
رنگ ساتن
وزن 76 گرم
مدت زمان بسته شدن 5-7 ثانیه
ابعاد 109mm * 68mm
زاویه باز شدن 105 درجه
توضیحات فاقد کاور پیچ
ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی کالا
توضیحات

لولای پمپی پایه ثابت


ابزار پر‌کاربرد لولا علاوه بر آسانی کار در زیبایی انواع درب‌ها تأثیر دارند. لولا پمپی پایه ثابت که لولا آرام‌بند نام گرفته است، برای درب کابینت کمد و میز تلویزیون استفاده می‌شود. به دلیل تعبیه یک پمپ درون این محصول نوین، از بسته شدن ناگهانی درب کابینت و ایجاد صدا جلوگیری می‌کند.

مشخصات لولا پمپی پایه ثابت

محصول لولا پمپی نوع پایه ثابت 120 میلی‌متر طول دارد و از دو بخش تشکیل شده است:

پایه یا بخش ثابت که بر روی بدنه کمد یا کابینت نصب می‌شود.

بخش متحرک لولا

مزیت لولا پمپی پایه ثابت

قابلیت لولا پمپی پایه ثابت باعث می‌شود که سرعت بسته شدن کامل درب کابینت و کمد و ایجاد ضربه‌های مکرر به شدت کم شود. در نتیجه این عملکرد، عمر کابینت افزایش می‌یابد و استهلاک آن را به تعویق می‌اندازد.

کیفیت متریال لولا پمپی پایه ثابت

لولا پمپی پایه ثابت لولای استاندارد و ابزار نوینی هستند که غالباً از متریال استیل تولید می‌شوند. لولایی که در کابینت به کار می‌رود هم در عملکرد و زیبایی آن و هم در طول عمر کابینت شما نقش مهمی دارد. 

لولا پمپی پایه ثابت، ابزار و یراق آلاتی معتبر

شرکت کلون با سابقه‌ای بیست ساله، مفتخر است که انواع محصولات و یراق‌آلات تولیدی و وارداتی با‌کیفیت و مرغوب را عرضه نماید. زیرا معتقد است که ایرانی لایق استفاده از کالای معتبر است. محصولات این شرکت بر مبنای اصالت و کیفیت تأمین، تولید و عرضه می‌شوند.

ترسیم فنی لولای جدید کلون

نظرات و کامنت کاربران


کاربرگرامی، شما اولین نظر را در رابطه با این کالا بنویسید.

ثبت و انتشار کامنت جدید
ثبت قیمت پائین تر
عنوان
نمودار
klun

شرکت کلون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات کشور، با تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی شامل انواع دستگیره درب، قفل‌های متنوع و یراق آلات مورد نیاز مشتریان گرامی بنام ایران عزیز و با بکارگیری نیرو در سطوح مختلف تخصصی به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم افتخار دارد که نقش قابل توجهی در کار آفرینی و خودکفایی صنعت کشورایفا نماید.

تلفن های تماس

افتخارات ما