گارانتی محصولات شرکت کلون

شرکت کلون مفتخر است که با اتکا بر فناوری روز دنیا و اطمینان به اجرای دقیق فرآیندهای تولید که برگرفته از دانش و توانایی نیروی انسانی متخصص و مجرب است، محصولات خود را جهت جلب رضایت مشتریان تضمین نماید.

این ضمانت شامل موارد ذیل می باشد:
- 5 سال گاراتتی رنگ و آبکاری و رفع ایراد فنی محصول
- 10 سال خدمات پس از فروش محصولات


شایان ذکر است موارد ذیل شامل گارانتی نمی باشد:
- شکستگی قطعات
- ضرب خوردگی در اثر اصابت اجسام سخت
- خط و خش حاصل از اجسام زبر مانند برس، اسکاچ سیمی و . . .

همچنین مشتریان درنظرداشته باشند به همراه داشتن فاکتور خریدِ محصول، هنگام دریافت و تحویل کالا الزامیست.

*تبصره:
دریافت کالا به معنی تایید گارانتی نمی باشد.
وضعیت گارانتی پس از بررسی در بخش فنی و بر اساس شرایط قید شده در ضمانت نامه مشخص می گردد.


لازم به ذکر می باشد در صورتی که ایراد بوجود آمده در محصول برابر با تعهدات گارانتی شرکت نباشد، بنا به درخواست مشتری، تعمیر و یا تعویض قطعه در محصول قابل اجرا بوده و هزینه انجام خدمات برعهده مشتری می باشد.
klun

شرکت کوبه تجارت مبین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه یراق آلات ساختمانی مفتخر است که از سال 1389 محصولاتی فاخر از جمله دستگیره های درب های چوبی، قفل و یراق آلات گوناگون به نام ایران عزیز را تولید و عرضه نماید.این محصولات با نام تجاری کلون که نمایانگر پیشینه و اصالت پارسی آن است،توانسته جایگاه خود را در عرصه ی داخلی و بین المللی به دست آورد و آوازه هنر اصیل ایرانی را به گوش همگان بسپارد. همچنین از آنجا که شایستگی هم میهنان عزیزمان در برخورداری از بهترین ها باور پیوسته مدیران این مجموعه میباشد، در راستای انجام این مهم افزون بر بکارگیری فناوری روز دنیا و تولید بیش از 800 نوع محصول مطابق با استاندار و گواهینامه های بین المللی،با بهره گیری از نظرات ارزشمند مصرف کنندگان از طریق ارتباط مستمر تلاش میکند تا برای ارتقای کمی و کیفی محصولات خود گامی نوین بردارد. تمام تلاش مجموعه کلون که با بیش از 450 پرسنل در فرایند تولید و عرضه و نمایندگان متعدد در سراسر کشورفعالیت میکند این است که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان در سال رونق تولید با هدف عرضه محصولات با برترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت بطور تنگاتنگ در جهت حفظ منافع مشتریان خود حرکت نماید. امید آنکه بتوانیم محصولات و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار مشتریان و هم میهنان قرار دهیم.

تلفن های تماس

افتخارات ما